دمو قالب ایمپرزا و زفایر

دمو قالب ایمپرزا توسط تیم ایمپرزا فارسی تنها مرجع تخخصی قالب ایمپرزا به زبان فارسی، بهینه و فارسی سازی شده است. تیم ایمپرزا فارسی همواره در تلاش است تا مشکلات و کاستی های آخرین نسخه قالب ایمپرزا را بر طرف کند و بستری مناسب و قابل اعتماد برای طراحان فارسی زبان به وجود بیاورد. ما در تلاشیم تا با ارائه نسخه جدید قالب ایمپرزا و پشتیبانی حرفه ای رضایت شما عزیزان را بدست بیاوریم و تمامی امکانات لازم برای ورود به دنیای دیجینتال را به بهترین شکل ممکن فراهم کنیم.

دمو اصلی

قالب ایمپرزا

دمو دو زبانه

قالب دو زبانه وردپرس

دمو فروشگاهی

قالب فروشگاه لباس و پوشاک

قالب زفایر

قالب زفایر

افزونه WPML

افزونه WPML

آموزش قالب ایمپرزا

آموزش قالب ایمپرزا و زفایر

افزونه پرمیوم یوست سئو

افزونه پرمیوم یوست سئو

سایت‌های خلق شده با ایمپرزا

همواره تعداد وب سایت هایی که توسط نسخه جدید قالب ایمپرزا طراحی می شود در حال افزایش است و این قالب در چند سال اخیر جزو پرفروش ترین قالب های وردپرس در مارکت های مختلف می باشد. در ادامه مجموعه کوچکی از نمونه سایت های شرکتی، شخصی و فروشگاهی که به کمک آخرین نسخه قالب ایمپرزا طراحی شده است نمایش داده شده است.

معرفی وب سایت

هم اکنون برای بزرگ تر شدن این بخش ما را یاری کنید. در صورتی که وب سایتی از نظر شما وب سایتی شباهت به دمو قالب ایمپرزا دارد یا تجربه طراحی سایتی با قالب ایمپرزا را داشته اید برای معرفی به دیگران وب سایت خود را با ما به اشتراک بگذارید. هدف تیم ایمپرزا از این بخش معرفی و حمایت از دوستاران قالب ایمپرزا می باشد.

چرا ایمپرزا را از ایمپرزا فارسی بخریم؟

فهرست