معرفی کتاب

در این کتاب الکترونیکی هفت گام مهم جهت بهبود رتبه سایت و جذب کاربران از موتورهای جستجو بیان شده است.

بسیاری از  افرادی که قصد راه‌اندازی  کسب و کاری در دنیای وب را دارند با شور و اشتیاق فراوان وارد این مسیر شده و برای ایده خود وب سایتی را طراحی می‌کنند. در اکثر موارد قدم اول که داشتن بستری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است را افراد به خوبی برداشته و ایده‌های خود را عملی می‌کنند اما کابوس آن‌ها زمانی شروع می‌شود که با گذشت چندین هفته و چندین ماه هیچ فروشی را در سایت خود تجربه نمی‌کنند و بعد از مدتی شور و اشتیاق آن‌ها از بین رفته و وب سایت خود را در قبرستان وب سایت‌های رها شده به فراموشی می‌سپارند.

در این کتاب خواهیم گفت که بعد از طراحی وب سایت ما وارد مرحله‌ جدیدی خواهیم شد که به مراتب از مرحله قبلی تخصصی‌تر خواهد بود و آن مرحله جذب مخاطب برای محصول یا خدمات ارائه شده در وب سایت ماست.

موتورهای جستجو یکی از اثر بخش‌ترین ابزار برای جذب مخاطب به حساب می‌آیند. فرض کنید که کار ما تعمیر کولرهای گازی است، اولین کاری که افراد بعد از احساس مشکلی در کولر گازی خود انجام می‌دهند این است که وارد گوگل می‌شوند و علت را جستجو می‌کنند. حال تصور کنید که وب سایت شما در نتایج اول گوگل باشد، شما با این کار توانسته‌اید یک مشتری بلقوه که احتمال خریدش از شما بسیار بالاست را با کسب و کار خود آشنا کنید.

اما سوال این جاست که چگونه می‌شود که ما در گوگل بالاتر از رقبا قرار بگیریم؟! علمی که به شما کمک کند تا وب سایت خود را در رتبه‌های بالاتر قرار دهید سئو یا SEO (Search Engine Optimizatio) می‌گویند که در فارسی بهینه‌سازی موتورهای جستجو ترجمه شده است.

ما در این کتاب، با کمک تجربه چندین ساله خود چک لیستی از کارهایی که بعد از طراحی سایت باید بر روی وب سایت خود انجام دهیم تا گوگل رتبه‌های بالاتری را به وب سایت ما اختصاص دهد را قدم به قدم به صورت عملی بررسی کرده‌ایم.

مخاطبین کتاب

این کتاب برای افرادی مناسب است که با هدف اجرایی کردن یک ایده سایت خود را راه اندازی کرده اند اما بعد از مدتی از ترافیک و فروش پایین وب‌سایت خود دلسرد شده‌اند. اگر شما هم وب سایتی دارید و قصد دارید که با حضور در رتبه‌های برتر گوگل کسب وکار اینترنتی خودتان را بهبود دهید مطالعه این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

مولف کتاب

وب سایت ایمپرزا فارسی چیست؟
اولین و تخصصی‌ترین وب سایت در زمینه ترجمه و فارسی‌سازی قالب وردپرس ایمپرزا در ایران
بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت‌های وردپرسی
راه‌اندازی بیش از 30 کسب و کار آنلاین موفق با کمک سیستم وردپرس
برگزارکننده بیش از 70 کارگاه آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری

سوالات رایج

آیا این کتاب پیش نیازی دارد؟

این کتاب برای افرادی طراحی شده است که سایت خود را به صورت کامل طراحی کرده اند و اکنون نیازمند ترافیک و فروش بیشتر هستند.

مطالب کتاب به صورت تئوری بیان شده یا عملی؟

در کتاب چک لیست سئو در هر گام ابتدا به صورت تئوری مطالب توضیح داده و سپس به صورت عملی نحوه پیاده سازی هر گام به صورت تصویری بیان شده است.

آیا مطالب گفته شده جدید هستند؟

استانداردهای گوگل همواره در حال تغییر و بروزرسانی هستند. این کتاب با توجه به استانداردهای سال 2020 و تجربیات چندین ساله گروه ایمپرزا در ارائه خدمات سئو نوشته شده است.

خواندن این کتاب چقدر میتواند به سایت ما کمک کند؟

تنها مطالعه مطالب این کتاب به تنهایی هیچ تاثیری در روند کار سایت شما نخواهد گذاشت، شما باید گام به گام تمامی نکاتی که در کتاب چک لیست سئو گفته شده است را به دقت در سایت خود پیاده‌سازی کنید. در صورتی که موارد گفته شده را به دقت رعایت کنید ما تضمین میکنیم که ترافیک و فروش سایت شما افزایش خواهد داشت.

ضمانت بازگشت وجه به چه صورت است؟

اگر شما بعد از مطالعه این کتاب به هر دلیلی حس کردین که مطالب موجود در کتاب برای شما مفید نبوده ما بدون هیچ سوالی وجه شما به حسابتان بازگشت خواهیم داد.

خرید دوره

مولف: وب سایت ایمپرزا فارسی

حجم فایل : 1.21 مگابایت

فایل آموزش: قابل دانلود

ضمانت بازگشت وجه

پشتیبانی: پاسخگویی تیکتی

محدودیت دانلود: ندارد

19000 تومان – خرید

19000 تومان

[تعداد: 3   میانگین: 5/5]
19000 تومان – خرید
19000 تومان – خرید
فهرست
30 درصد تخفیف ویژه جشنواره عید تا عید (بجز خدمات)کدتخفیف: eid
+