کسب درآمد از وب سایت ایمپرزا فارسی

همکاری شما با ما بسیار باعث خوش حالی ماست!

همکاری در فروش ایمپرزا

منظور از همکاری در فروش چیست؟

ابتدا شما در وب سایت ایمپرزا فارسی عضو خواهید شد که با این کار شما یک آی دی منحصر به فرد دریافت خواهید کرد. سپس شما محصولات وب سایت ما را در وب سایت یا شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … به دوستان خود معرفی می کنید. هر کدام از دوستان یا آشنایان شما که طریق شما به سایت ما وارد شدند به مدت 15 روز هر خریدی که در وب سایت ایمپرزا فارسی داشته باشند در پنل کاربری شما ثبت خواهد شد و 20 درصد از این تراکنش ها به شما تعلق خواهد گرفت.

برخی از اصطلاحاتی که باید بدانیم

همکارهمکار فروشنده

همکار فروشنده شما هستید که محصولات ما را معرفی میکنید و سود دریافت میکنید.

ارجاعارجاع

دوستان و آشنایانی هستند که با کمک شما به وب سایت ما وارد شده اند.

خریدهای ارجاعی

خریدها و تراکنش هایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما صورت گرفته.

رایج ترین سوالات

چه زمانی میتوانم شروع به کار کنم؟

شما ابتدا باید در قسمت همکاری در فروش در زیر این صفحه ثبت نام کنید. سپس لینک منحصر به خود را دریافت کنید و بعد از آن میتوانید کار خود را شروع کنید.

آیا من در بخش های پشتیبانی و ارسال محصولات شریک هستم؟

خیر. شما فقط محصولات وب سایت ایمپرزا فارسی را به دیگران معرفی میکنید و از هر فروش پورسانت خود را دریافت میکنید. تمام کارهای آپدیت و پشتیبانی محصولات توسط تیم ایمپرزا فارسی انجام می شود و شما هیچ مسئولیتی در این رابطه نخواهید داشت.

ایمپرزا فارسی چکونه میفهمد که بازدید کننده یا خریدار از طرف چه کسی بوده؟

بعد از ثبت نام به شما لینک منحصر بفردی اختصاص داده خواهد شد و نرم افزار وب سایت ما به صورت دقیق بررسی خواهد کرد که چه کسانی از طریق شما وارد سایت شده اند. این امار در پنل همکاری در فروش شما نیز به صورت دقیق قابل مشاهده است.

به چه روش های می توانم سایت ایمپرزا فارسی را تبلیغ کنم؟

شما میتوانید به هر روشی لینک اختصاصی خود را در دسترس دیگران قرار دهید برای مثال: اشتراک لینک در وب سایت شما، شبکه های اجتماعی، ارسال ایمیل و …

سود من از فروش چند درصد خواهد بود؟

به طور پیشفرض 20 درصد از هر فروش که از طریق معرفی شما انجام گیرد به شما تعلق میگیرد. درصورتی که یک فروشنده در ماه بیش از 100 هزار تومن سود دریافت کند درصد سود او افزایش خواهد داشت.

چه زمانی و به چه طریقی مبلغ به حساب من واریز می شود؟

مبلغ سود شما باید حداقل به 50هزار تومان برسد. سپس شما میتوانید با ارسال شماره حساب یا شماره کارت خود درخواست برداشت ثبت کنید. ما درخواست را بررسی میکنیم و نهایت تا 24 ساعت سود شما به حساب شما واریز خواهد شد.

تا چند روز من از هر خرید یک بازدیدکننده سود می برم؟

تا 15 روز بعد از بازدید هر بازدید کننده هر تراکنشی که در وب سایت ما انجام شود به حساب شما سود تعلق خواهد گرفت.

آیا برای فروش خدمات سایت هم سود تعلق می گیرد؟

خیر. توجه داشته باشید که دو خدمت طراحی سایت و طراحی لوگو شامل بخش همکاری در فروش نخواهد شد و فقط محصولات ما شامل این بخش میشود. درصورتی که بخواهید برای فروش خدمات طراحی سایت یا طراحی لوگو با ما همکاری کنید از طریق چت آنلاین سایت یا بخش تیکت با ما ارتباط برقرار کنید.

همین الان میخواهم همکاری در فروش را شروع کنم!

عضو پورتال همکاری در فروش شوید

لینک منحصر به فرد خود را دریافت کنید

شروع به کسب درآمد کنید

فهرست