قوانین و مقررات

خریدار: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه محصول می نماید.

کاربر وب سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت ایمپرزا فارسی را مشاهده و مرور می کنند.

وب سایت ایمپرزا فارسی یک وب سایت ارائه دهنده قالب وردپرس است و هیچ دخالت و دسترسی به اطلاعات افرادی که با پکیج های ما وب سایتی را راه اندازی میکنند ندارد.

ایمپرزا فارسی هیچ مسئولیتی نسبت به محتوای وب سایت هایی که توسط پکیج های ما راه اندازی می شوند ندارد و هیچ مسئولیتی نسبت به محتوا غیرقانونی و تراکش های مالی این وب سایت ها ندارد و تمامی اطلاعات موجود در دمو قالب جهت حفظ کپی رایت بوده و خریداران باید بعد از خرید تمام نام ها و اطلاعات سایت ایمپرزا فارسی را پاک کنند و در صورت کوتاهی خریدار در پاک کردن اطلاعات، تیم ایمپرزا فارسی هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و تنها فروشنده قالب می باشد.

تیم ایمپرزا فارسی محصولات را همانگونه که هستند از سایت های خارجی دریافت و پس از بومی سازی برای فارسی زبانان در حساب کاربری خریداران فعال می کند.

به محض اینکه پرداخت مشتری در ایمپرزا فارسی تکمیل شود ، خریدار می تواند با ورود به حساب کاربری خود محصولات خریداری شده را دانلود نمایند.

محصولات خریداری شده همراه با بروزرسانی های رایگان به خریداران ارائه خواهند شد.

از آنجایی که محصولات ایمپرزا فارسی به صورتی دانلودی می باشد امکان ارجاء وجه و بازگشت محصول وجود ندارد مگر در صورتی که ثابت شود مشکلی جدی در محصول دارد و محصول غیر قابل استفاده باشد و تیم ایمپرزا فارسی از حل این مشکل سر باز زنند خریدار میتواند در صورت تمایل تا ۷ روز بعد از خرید در خواست بازگشت وجه کند.

پشتیبانی ایمپرزا فارسی برای محصولات غیر رایگان بوده و تمامی قالب های داخل سایت را در بر می گیرد. پشتیبانی در حیطه طراحی و آموزش نمی باشد و فقط مشکلات احتمالی قالب ها را شامل می شود. لازم به ذکر است در صورتی که با ایجاد تغییرات توسط خریدار در سایت وردپرسی مشکلی ایجاد شود حل این مشکلات بر عهده پشتیبانی نمی باشد. در واقع خراب شدن قالب با دستکاری در آن شامل پشتیبانی نخواهد بود.

محصولات ایمپرزا فارسی برای دامنه های متعدد قابل نصب است. اما پشتیبانی تنها برای یک دامنه ارائه می شود. بدین منظور در صورتی که به پشتیبانی برای دامنه های دیگر نیاز دارید باید مجدد همان محصول را برای آن دامنه خریداری نمایید.

فیلم های آموزشی شامل پشتیبانی نمی باشند. در بخش تیکت تنها مشکلات فنی قالب ها پیگیری می شود و مباحث آموزشی را در بر نمی گیرد. در واقع ما تنها ارائه دهنده نسخه فارسی قالب ها هستیم و آموزش آنها بر عهده ما نمی باشد. اما برای جلب رضایت مشتریان سعی می شود تا آموزش های لازم جهت استفاده از محصولات در وب سایت منتشر شود.

در صورتی که محصولی باگ ساختاری داشته باشد باید توسط سازنده حل شود ، در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکلات از سمت سازنده را ندارد ( به دلیل تفاوت زمانی کشور ایران با سایر کشور ها چندین روز زمان می برد ) مسئولیتی بر عهده ایمپرزا فارسی نمی باشد و ما تنها فارسی ساز قالب ها هستیم و باگ های ساختاری باید توسط سازنده حل شوند.

 پشتیبانی محصولات ایمپرزا فارسی یکساله خواهد بود و پس از آن کاربر می بایست محصول را دوباره خریداری کند. درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد شد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود و تنها بر روی وردپرس خام نصب انجام می شود.

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات و جلب رضایت خریداران است.) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

API نمایش گوگل مپ قبلا بصورت رایگان توسط گوگل ارائه می‌شد اما اخیرا گوگل مپ استفاده از API را مبنی بر ارائه اطلاعات کارت اعتباری بین المللی کرده. بدیهی است که استفاده از نقشه گوگل و دریافت API ها برای استفاده در برخی قالب ها و افزونه ها به عهده کاربر می‌باشد.

آخرین تغییر در تاریخ : ۲۹ دی ماه ۱۳۹۷

فهرست